Просекко

Відображаються усі з 20 результатів

Просекко – один із найвідоміших алкогольних напоїв Італії. Популярний у всьому світі завдяки легкому смаку та аромату. Ідеально поєднується з різними закусками, тому є невід’ємною частиною будь-якої урочистості та легких застіль. Перш ніж купити Просекко, слід вивчити основні види, особливості виробництва, популярні марки та переваги напою.

Трохи історії

Італійське ігристе вино просекко спочатку було одним з безлічі солодких газованих вин, які на той час називалися AstiSpumante. По суті це було шампанським для бідних. Саме це ігристе вино використовувалося для того, щоб показати різницю між справжнім шампанським та ігристими напоями, виробленими методом Charmat.

Однак покращення методів виноробства дозволили зробити перляж більш стійким, а смак та аромат набули вишуканої багатогранності. До того ж, знизилася додавання цукру, який раніше використовувався, щоб приховати дефекти виноробства. Це дозволило просекко стати одним і найвідоміших ігристих напоїв, а також користується популярністю і для приготування коктейлів.

Основні види просекко

Залежно від кількості вуглекислоти просекко ділиться на still (тихе), frizzante (напівгристе) і spumante (ігристе). Тихе просекко є найменш поширеним. Поза межами Італії купити його практично неможливо. Ігристе та напівігристе вино відрізняється тиском усередині пляшки. Напівгристе просекко відрізняється нестійким і легким мусом. Найчастіше коштує дешевше. Саме цей варіант найбільше нагадує те просекко, яке проводилося спочатку. А ось ігристе просекко сьогодні підкорило весь світ, позиціонуючи себе як окремий вид ігристих вин.

Залежно від вмісту цукру просекко ділиться на ExtraDry, Dry, Brut, BrutNature і Demi-Sec. Саме екстра сухе просекко у поціновувачів напою користується найбільшою популярністю. Просекко може бути білим і рожевим.

Класифікація просекко

В італійській класифікації різницю як просекко визначають апелласьони:

  1. ProseccoDOC. Найбільший апелласьон, який розташований на території Trieste і Treviso. Виноградники розташовані на рівнинних ділянках і мають високу врожайність.
  2. AsoloProsecco DOCG. Вищий рівень якості. Виноградники розташовані у північних регіонах Італії. Вина можуть мати категорію Superiore, яка говорить про рівень зрілості ягід та вміст алкоголю в напої.
  3. ConeglianoValdobbiadeneProsecco DOCG. Найбільш висока та престижна категорія. Особливий мікроклімат регіонів забезпечує високу якість сировини для виробництва просекко.

Одне з найвідоміших просекко у світі виробляється компанією VillaSandi, яка володіє виноградниками в кожному апелласьоні.

Купити просекко

Інтернет-магазин WineWine пропонує якісне просесо, яке готове до відправки або самовивезення. В наявності є напої від відомих виробників різних цінових категорій, ступеня солодощі та ігристості.

You can`t add more product in compare