Фільтрувати за ціною

Шампанське брют

Показано 1–24 із 54

Справжнєшампанське брют є ігристе вино з низьким вмістом цукру, вироблене в провінції Шампань. Сухе ігристе вино може вироблятися і в інших регіонах Франції або навіть в Італії та інших країнах. Однак воно не може називатися шампанським. Сухе шампанське брют відрізняється низьким вмістом цукру, неймовірною легкістю і при цьому багатим смаком та ароматом. Його не можна порівняти з жодним ігристим вином, яке виробляється в інших регіонах.

Історія виникнення

Історія ігристого вина брют починається ще в XVII столітті, коли в провінції Шампань виробляли звичайні вина, які через низькі температури на початку осені переставали бродити, а потім продовжували процес восени. Ігристі вина спочатку не користувалися популярністю, тому місцеві виробники намагалися позбутися цього ефекту.

Проте винороб П’єр Періньйон зміг розробити технологію, за якої виходило неймовірно смачне ігристе вино. Воно відразу ж припало до смаку. Його секретом стало використання скляної пляшки, коркової пробки та особливої технології зброджування.

До середини ХІХ століття під час приготування шампанського вино підсолоджувалося. Ця традиція була порушена Перр’єр-Жуе, який представив на ринок справжній brut без додавання додаткового цукру. Продукт спочатку був прийнятий прохолодно, але згодом до нього прийшов неймовірний успіх та популярність.

Відомі марки

Щоб насолодитись справжнім смаком brut, варто купити шампанське брют від відомого виробника. До найвідоміших марок ігристого брюта належить:

  1. Dom Perignon. Найбільш відома французька марка, під якою випускається рожевий та білий брют. Напій розливається по пляшках різного обсягу. Під цією маркою випускається широкий асортимент сухого шампанського, яке відрізняється сортами винограду та купажами.
  2. Perrier-Jouet. Не менш популярна марка регіону Шампань. Вона була заснована ще 1811 року. Обсяги виробництва сягають 3 мільйонів пляшок на рік. Під цим брендом виробляються вінтажні та неживі кюве.
  3. Moet & Chandon. Ще один відомий виробник, який пропонує вишукане шампанське сухе брют, що виробляється з винограду Піно Меньє, Шардоне і Піно Нуар.

Можна придбати сухе шампанське різних брендів. Головною умовою є його виробництво у провінції Шампань.

Купити шампанське брют

Інтернет-магазину WineWine пропонує купити шампанське брют, ціна якого залежить від виробника, обсягу пляшки, року випуску, купажу та смакових характеристик. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції від провідних виробників шампанських вин, швидку доставку та можливість замовити продукцію із самовивозом. Досвідчені менеджери нашого магазину допоможуть не лише з оформленням замовлення, але й з вибором оптимального за смаком напою.

You can`t add more product in compare