Вино Inglenook Cabernet Sauvignon, червоне сухе 0.75л

  • Артикул: 1396
  • Об’єм: 0.75 л

Вино Inglenook Cabernet Sauvignon, червоне сухе 0.75л

  • Артикул: 1396
  • Об’єм: 0.75 л
3800.00 грн
При купівлі 6+ будь-яких пляшок ціна 3390.00 грн

Немає в наявності

Обробка замовлень
з 11:00 до 18:00
ДОСТАВКА
  • від 1000 грн або 6 пляшок
  • по Києву – 50 грн
  • Нова Пошта - за тарифами перевізника (оплата тільки карткою на сайті онлайн)
ОПЛАТА
  • онлайн на сайті
  • карткою чи готівкою на касі магазину

Inglenook Cabernet Sauvignon 2012 – каберне совіньон з невеликим додаванням каберне фран і мерло з долини Напа з відродженої в 1995-му році історичної лінійки Cask.

2012 – один з кращих вінтажів за останній час є бленд з 3-х різних виноградників в околицях Rutherford з щедрою структурою з відтінками стиглих ягід, спецій, трав і тютюну, які огортають текстурою в смаку.

Inglenook Cabernet Sauvignon 2012 – каліфорнійське вино з європейським характером.

Аромат Inglenook Cabernet Sauvignon 2012 інтенсивний, яскравий, з нотами чорних вишень, полуниць та малини, відтінками фіалок та спецій.

Смак м’ясний, текстурне з помірною кислотністю, з м’якими, довговічними танінами та нотами чорничного крему та чорної малини.

Історія Inglenook Cabernet Sauvignon:

Якщо капітан Gustave Niebaum був частково відповідальним за те, що каберне совіньйон потрапив в долину Напа, то Джон Даніель-молодший (John Daniel Jr.) продовжував традицію свого дідуся і доводив його до досконалості.

У 1949 році був започаткований проект Daniel’s Cask Wines і з 1995 по 2008 каберне совіньйон входив в цю лінійку і мав етикетку зі шпону.

До цього часу вино складалося з 100% каберне совіньйону, витриманого в бочках з американського дубу.

Однак урожай 2009 року зазнав змін як у назві, так і в режимі виробництва та витримки, і тепер Inglenook Cabernet Sauvignon робиться з додаванням каберне франу, пті вердо, мерло та мальбек – залежно від року і бажаного профілю.

Виробництво Inglenook Cabernet Sauvignon 2012:

Inglenook Cabernet Sauvignon 2012 – це бленд 85% каберне совіньйону, 12% каберне франу, 3% мерло.

Апеласьйон Rutherford, CA. Виноградники: Cohn, Red Barn, Chateau.

Урожай 2012 був одним з найкращих вінтажів в новітній історії Напи завдяки майже ідеальним кліматичним умовам.

Весь сезон відзначався помірними температурами, які тривали до вересня та жовтня. Відсутність сплесків тепла або дощу дозволила ягодам довше висіти на лозах, надаючи винограду кращої концентрації та стиглості, а також текстурних розмірів та складності смаку.

Витримка Inglenook Cabernet Sauvignon 2012: 90% у французькому дубі, 10% в американському дубі. 35% бочок – нові.

Історія виробника Inglenook Cabernet Sauvignon 2012

У 1868 році капітан Гюстав Ніебаум пливе в затоку Сан-Франциско, подорожуючи по Алясці і оточуючим островам. Вантаж корабля – хутряні шкури і шкури тюленів на суму 600000 доларів.

Він обгрунтовується в Сан-Франциско і разом з кількома партнерами засновує організацію “Торгівельна Компанія Аляски”, яка відкриває торговельні пости і судноплавні лінії на території Аляски.

Через десять років після від’їзду з Фінляндії Ніебаум став мультимільйонером з витонченим смаком до життя і мрією побудувати американську виноробню, яка могла б змагатися з великими замками Європи.

У 1871 році Вільям К. Уотсон, онук першого білого поселенця в долині Напа в 1836 році купує 78 акрів землі біля підніжжя гори Сент-Джон, на захід від Резерфорда.

Він охрестив свою власність Inglenook, що на шотландському мові означає «затишний куточок» або «осередок». Під цією назвою тепер виготовляється Inglenook Rubicon 2012.

А у 1879 році Гюстав Ніебаум викуповує Inglenook та прилеглу ферму Rohlwing за 48000 доларів, інтуїтивно розуміючи його надзвичайний потенціал для вирощування винограду.

Він продовжує купувати менші ділянки сусідньої землі протягом наступних кількох років, так що до у 1887 році вже володіє 1100 суміжними акрами, витративши в цілому близько 60 000 доларів.

Нібаум старанно збирає книги з усіх аспектів виноробства, створюючи приватну бібліотеку, яка вважається однією з найцінніших по виноградарству і енології.

Джон Деніел молодший – внучатий племінник Нібаума, який прийме на себе управління Інгленуком в 1939 році, передасть цю бібліотеку Каліфорнійському університету в Девісі.

У 1881 році починається будівництво виноробні Chateau під керівництвом генерального директора Inglenook Хамді Макінтайр і архітектора з Сан-Франциско Вільяма Мозера.

Нібаум подорожує по Європі в пошуках живців винограду, велика частина яких надходить з Франції та Німеччини, де у нього є постійні замовлення в кращих розсадниках. Він повертається додому з одними з перших лоз Каберне Совіньон, які будуть посаджені в долині Напа, а також з найпершим Мерло.

Нібаум застосовує континентальний підхід до розташуванню лоз, залишаючи відстань між лозами не більше чотирьох футів.
Інгленук, придбаний капітаном Гюставом Нібаумом в 1879 році, святкує свій перший урожай у 1882 році, виготовивши перші 80 000 галонів вина.  Вино зберігалось в тимчасовому погребі, розташованому за приватною резиденцією Нібаума.

У 1886 році повна лінійка вин Inglenook була представлена ​​членам Товариства виноробів і торговців Нью-Йорка, провідним національним імпортерам спиртних напоїв.

Після закінчення дегустації вина Inglenook були названі кращими каліфорнійськими винами, продаваними на сьогоднішній день.

У 1887 році була завершене будівництво виноробні Chateau. Вірний своєму вибагливому характеру на кожному етапі процесу виноробства, Нібаум розробляє перший в Каліфорнії стіл для сортування винограду, а також встановлює першу в штаті лінію розливу, щоб гарантувати походження вин від вирощування до пляшки.

Кожна пляшка містить на собі печатку California Pure Wine Stamp.

У 1908 році капітан Нібаум помер від серцевого нападу у віці 66 років. Виноробство в Інгленуке припиняється приблизно на два роки, але пані Нібаум знову відкриває виноробню в 1911 році за контрактом з компанією B. Arnhold & Co.

Лафайет Стайс призначений виноробом, а Герман Ланге менеджером виноградників і виноробні. Обидва чоловіки дотримуються стандартів майстерності капітана Нібаума.

У 1915 році вина Inglenook на міжнародній виставці Panama-Pacific в Сан-Франциско завойовує вражаючу кількість золотих медалей – 19!

Під час сухого закону г-жа Нібаум стежить за збереженням виноградників Інгленука: продає виноград на домашні ринки і в сусідні виноградники Больє, де роблять вина для католицької церкви.

З 1939 року Інгленук знаходиться виключно в руках Даніеля, коли Бундш стає менеджером з продажу в компанії Frank Schoonmaker.

З 1954 року Даніель починає використовувати слоган «Гордість, а не прибуток» для пропаганди чистоти вин Inglenook.

Незважаючи на всесвітнє визнання вин Inglenook, фінансова реальність дотримання суворих стандартів якості, встановлених Нібаумом і яким слідував Даніель, стає непереборною проблемою.

У 1964 році Деніел продає Inglenook: торгову марку, виноробню Chateau і близько 100 акрів виноградників компанії United Vintners.

У 1969 році Heublein, Inc. купує United Vintners за 100 мільйонів доларів, і в процесі цього продажу втрачається особистість Інгленука.

У 1975 році, у пошуках скромного «котеджу для відпочинку» в долині Напа Френсіс і Елеонора Коппола купують частину колишнього маєтку Інгленук – особняк і земельну ділянку.

Незабаром Копполи виявляють скарб того, чим вони зараз володіють, і клянуться возз’єднати всю землю і відновити шановну репутацію Інгленука. Вони відкривають власну виноробню Niebaum-Coppola Estate.

У 1978 році маєток Нібаум-Коппола виробляє свій перший урожай Rubicon: купаж червоного бордоского стилю. Назва викликає доречну метафору прагнення Коппола створювати вина якості, досягнутої Inglenook на піку своєї репутації.

У 1995 році Копполи успішно возз’єднали все те, що спочатку належало Інгленук, включаючи його історичний замок.

У 2002 році виноробство повертається в Шато після майже 40 років простою, а Рубікон 2002 рік стає першим урожаєм, виробленим в відремонтованих виноробних приміщеннях.

У 2011 році Копполи нарешті виконують обіцянку, дану ними в 1975 році, купуючи ім’я і торгову марку Inglenook. Інгленук – земля, ім’я та дух – знову цілі.

У 2018 році вже нова підземна виноробня займає близько 23000 квадратних футів. Саме там тепер виготовляється Inglenook Rubicon 2012.

Величезний простір, призначений для розміщення 120 бродильних резервуарів, кожен з яких призначений для відповідного блоку виноградників, що дозволяє команді виноробів зберегти цілісність характеру окремого блоку.

Таке уважне ставлення до триваючому розвитку Inglenook цілком відповідає стандартам його засновника Гюстава Нібаума.

Офіційна сторінка Inglenook Cabernet Sauvignon: https://www.inglenook.com/

Всі вина від виробника Inglenook Cabernet Sauvignon.

Деталі

Бренд Inglenook
Літраж 0.75
Привід на свято
Колір червоне
Країна США
Фудпейринг м'ясо червоне, стейк, тверді витримані сири
Тип тихе
Регіон Каліфорнія
Cтиль щільне
Цукор сухе
Сорт каберне совіньйон
Рік 2012
Алкоголь 14.5%
Категорія Вино
Міцність 13-17%

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Inglenook Cabernet Sauvignon вино червоне 0.75л”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.