fbpx

Chozas Carrascal Cava Reserva Brut Nature

Артикул: 1745
Об’єм: л

Chozas Carrascal Cava Reserva Brut Nature

(1 відгук)
Артикул: 1745
Об’єм: л
Колір:
Стиль:
Алкоголь: 12,5 %
Тип:
Країна:
Регіон:
Класифікація:
Бренд:
Привід:
Вид:
649.00 грн
При купівлі 6+ будь-яких пляшок ціна 529 грн

Немає в наявності

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ 27.11.2020
 • доставка по Києву з наступного дня.
 • експрес доставка та доставка в радіусі 1 км – не працює
 • самовивіз – лише при оплаті онлайн
 • оплата лише карткою онлайн
 • список акційних товарів тут
ДОСТАВКА
 • від 6 пляшок
 • БЕЗКОШТОВНО: в радіусі 1км від Предславинської 47
 • По Києву – 50грн
 • Нова Пошта – за тарифами Нової Пошти
 • 100грн експрес- доставка по Києву протягом 3-х годин
ОПЛАТА
 • онлайн на сайті
 • карткою чи готівкою на касі магазину
 • готівкою кур’єру чи на касі магазину

Chozas Carrascal Cava Reserva Brut Nature – топова кава категорії Brut Nature Reserva з характерною структурою, яку дає невелика кількість вина, витриманого в бочках з французького дуба.

Chozas Carrascal Cava Reserva Brut Nature це бленд з Шардоне і Макабео з витримкою 36 місяців на осаді без додавання дозажного лікеру.

Вигляд Chozas Carrascal Cava Reserva Brut Nature: колір середньо-бурштиновий з золотистими тонами, чіткий і яскравий. Добре інтегровані дрібні бульбашки.

Аромат Chozas Carrascal Cava Reserva Brut Nature: інтенсивний, фруктовий, ніжний, з тонкими нотами яблука, абрикосів та тропічних фруктів, магнолії, підсмаженого хліба і заварного крему.

Смак Chozas Carrascal Cava Reserva Brut Nature: елегантний, свіжий, з хорошою структурою.

Про виробника Chozas Carrascal Cava Reserva Brut Nature

Chozas Carrascal – це сімейний винний завод з маркою походження Pago Chozas Carrascal. Тут виробляють середземноморські вина з висот регіону, кожною пляшкою презентуючи мудрість ґрунтів, працю та щоденний догляд виноробів.

Навколишнє середовище і біорізноманіття. Всі вина Chozas Carrascal мають спільний суто середземноморський характер, але відрізняються виноградом та висотою виноградника, яка коливається від 750 до 840 метрів.

Місцева фауна та флора в Хозас-Карраскалі також вносить свій вплив, залучаючи природних хижаків, які допомагають мінімізувати роботу у винограднику.

Комахи та рослини в садибі працюють разом з виноробами у догляді за виноградною лозою, створюючи неповторні умови. Звісно, їм дозволяють насолоджуватися певною незалежністю.

Місцевость є однією з найхолодніших в регіоні завдяки своїй висоті та близькості до гір Хуан Наварро з переважаючими на півночі вітрами. Тут немає основних бар’єрів, що перешкоджають прямому проникненню цього холодного північного вітру.

Межі на північ, схід і захід від ділянки – це більш високі пагорби у вигляді незалежних видовжених плато. На південь межею є «Вереда Реал» і початок центрального плато Рекена.

Клімат району середземноморсько-континентальний. Середньорічна кількість опадів низька, коливається близько 350-400 літрів на рік, причому більша частина з них концентрується у вересні.

Сонце дуже інтенсивне, майже 3000 годин на рік, з помітною тепловою різницею між днем ​​і ніччю у вересні та жовтні, коли дозріває виноград.

Кліматичні умови виноградника відрізняються від решти регіону та прилеглих районів сильними поривами вітру та нижчими мінімальними температурами через вплив північного вітру, але вищими мінімальними температурами завдяки захисту, який забезпечують природні бар’єри.

Розширення Сьєрри-Хуана Наварро на південний схід уповільнює значну частину хмар, що надходять із Середземного моря, завантаженого водою; як результат, кількість опадів у Чозас-Карраскаль менша, ніж в інших районах регіону.

Настільки ж важливим, як і виноградники та ґрунти, є біорізноманіття, яке існує на території виноробні, на яке неминуче впливає середземноморський характер клімату.

Починаючи з каррасок (дубових дубів), що ростуть у садибі та в її околицях, до ароматичних трав, таких як чебрець або лаванда, або рослин із циклами цвітіння, які залучають комах, усі вони для нас так само важливі, як і сам виноградник, оскільки їх вплив прямо видно на винах.

Господарство має південну та південно-східну орієнтацію на виноград, який переважно має тривалий цикл дозрівання. Велика висота робить дозрівання повільнішим, що призводить до того, що урожай затримується на 15 днів від середнього показника по регіону.

Це фактор, який накладає унікальну свіжість у винах і, отже, одну з причин, чому вина Chozas Carrascal покращуються зі старінням пляшок.

У Chozas Carrascal є чотирнадцять різних ділянок виноградної лози, і всі вони є серцем винзаводу. Кожен з них має унікальну особистість, особливість та стиль. Свою унікальність має і Chozas Carrascal Cava Reserva Brut Nature.

Від найкращого винограду до найкращих вин.Сорти, що вирощуються на виноградниках Chozas Carrascal:

 • Бобал: це найрепрезентативніший і найдавніший рідний сорт нашої виробничої території, вперше написаний про нього у п’ятнадцятому столітті.
 • Гренаш: має найбільше застосування у виноробні. Його цикл бутонізації, цвітіння та дозрівання ідеально підходить для цього середовища, а здатність до вираження ще не досягла свого піку.
 • Каберне Франк:  його чудові результати в районах вирощування, що зазнають морського впливу, таких як Анжу в долині Луари, та його внесок у складні суміші в Роні безцінні.
 • Сіра: захоплюючий сорт своєю великою фруктовою виразністю і тим, що він також ідеально підходить у поєднанні з такими сортами, як Гренаш та Монастрел.
 • Каберне Совіньйон: цей сорт не потребує знайомства, оскільки він настільки поширений у всьому світі, це благородний сорт і як такий має великі достоїнства як у носі, так і в роті.
 • Мерло: це найбільш ранній визрілий червоний сорт виноградника в жаркі роки. Його внесок фруктів у зібране вино надзвичайний.
 • Темпранільо: мабуть, найвідоміший сорт іспанського винограднику. Він забезпечує дуже свіжі та фруктові вина, але має невелику здатність до витримки завдяки ґрунтам та клімату, саме тому він все рідше зустрічається в купажах Chozas Carrascal.
 • Монастрель: це разом з Бобалом один з найрепрезентативніших сортів середовища Chozas Carrascal. Його характер особливий: це інтенсивний та сильно напружений сорт завдяки великій кількості дубильних речовин та поліфенолів та хорошій кислотності.
 • Шардоне: має дуже помітний сортовий характер. У Chozas Carrascal 6,5 га цього сорту, розташовані на різних ділянках виноградника, з яких отримують різні органолептичні профілі. Основа Середньо-бурштиновий з золотистими тонами, чіткий і яскравий. Добре інтегровані дрібні бульбашки..
 • Совіньйон Блан: приїхав до садиби Chozas Carrascal у 1992 році, спочатку для експериментів з ним і, нарешті, для вільного розвитку на трохи менше 3,5 га.

Всі вина від виробника Chozas Carrascal Cava Reserva Brut Nature

Офіційна сторінка виробника Chozas Carrascal Cava Reserva Brut Nature: http://chozascarrascal.com/

Аромат: інтенсивний, фруктовий, ніжний, з тонкими нотами яблука, абрикосів та тропічних фруктів, магнолії, підсмаженого хліба і заварного крему
Смак: елегантний, свіжий, з хорошою структурою
Особливості вініфікації: Збір врожаю: у другій половині серпня, з 6 до 9 ранку. Вініфікація окрема кожного сорту. Мацерація протягом 24 годин при низькій температурі. Ферментація при температурі 18?C. 15-20% вина витримується кілька місяців в бочках (220л) з французького дубу (другого року) з батонажем раз в два тижні. Купажується в середині грудня. У січні додається тиражний лікер, починається друга ферментація в пляшці, дегоргаж через 15 місяців.

Додаткова інформація

Бренд

Літраж

Привід

Колір

Країна

Фудпейринг

, , , , ,

Тип

Регіон

Cтиль

Цукор

,

Сорт

,

Класифікація

Вид

Алкоголь

12.5%

1 відгук для Chozas Carrascal Cava Reserva Brut Nature

 1. Helen

  Кава произведённая по классическому методу с выдержкой на осадке – аромат и вкус хорошо отображает стиль Брют натюр, альтернатива шампани .
  Тот случай , когда очень вкусно !

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You can`t add more product in compare

Зворотний дзвінок

Доставляю лише від 6 пляшок, зате все за оптовими цінами​